Про нас компанія Prime GROUP

Національна мережа АЗС Prime входить в групу компаній «Prime Group» - першу транспортну компанію України, яка більше 12 років надає транспортні та логістичні послуги на території рідної країни, а так само на території Європи і Азії. Маючи власний бензовозний парк, компанія також надає послуги по перевезенню світлих нафтопродуктів по всій території України.

Мережа АЗС Prime була заснована в 2015 році. На сьогоднішній день мережа нараховує більше 40 станцій представлених в 18ти областях України, а саме: Київської, Чернігівської, Сумської, Полтавської, Харківської, Дніпровської, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Черкаській, Вінницькій, Хмельницькій, Житомирській, Тернопільській, Рівненській, Львівській і Волинській областях України. Мережа АЗС Prime розташована пріоритетно на основних автомагістралях України, що б надавати послуги водіям, які долають тривалі відстані зі сходу на захід і з півночі на південь нашої країни.

Компанія Prime реалізовує своїм клієнтам ДП, бензини і ГАЗ, співпрацюючи тільки з кращими і якіснішими постачальниками палива. Реалізація палива здійснюється як в роздріб, так і оптом через сервіс Diesel Manager

Diesel Manager

Керуйте витратами на паливо онлайн